• XVIII Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej

• Szanowni Państwo,
          pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom XVIII Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Zaufaj Panu” za wspaniałą atmosferę i piękne występy. Wasza muzyka, głosy i emocje wypełniły nasze serca radością i wzruszeniem.
          Zapraszamy na Koncert Laureatów, który z okazji swoich 18 urodzin odbędzie się w Ośrodku Kultury „Arsus” przy ul. Traktorzystów 14 w Warszawie dnia 9 czerwca o godz. 16.00.
          Przedstawiamy listę uczestników nagrodzonych i wyróżnionych oraz listę wykonawców zaproszonych do występu w koncercie.

Wypis_z_protokolu_nagrody_i_wyro__z__nienia.pdf

Szanowni Państwo,
          serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym wykonawcom za udział w XVIII Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Zaufaj Panu".
          Wszystkim artystom gratulujemy i prosimy o zapoznanie się z listą uczestników eliminacji finałowych, które odbędą się 7 maja 2024r. w sali widowiskowej Domu Kultury „Miś",      ul. Zagłoby 17

Zaufaj-Panu-kolejnosc-wystepow-7-maja.pdf

zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych.doc

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu kulturalno-religijnym, jakim będzie